SOFFBORD, möjligen Johannes Andersen, Trensum, omärkt, 1960-tal.

279111. SOFFBORD, möjligen Johannes Andersen, Trensum, omärkt, 1960-tal.

Svängd form.
Längd ca 162 cm.
Bredd ca 73 cm.
Höjd 51,5 cm.

Bruksslitage, fläckar, slagmärken, fuktskador/missfärgningar på bordsskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svängd form.
Längd ca 162 cm.
Bredd ca 73 cm.
Höjd 51,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 654