FOLKE LARSSON. flicka på äng, olja på duk, signerad Folke Larsson.

279108. FOLKE LARSSON. flicka på äng, olja på duk, signerad Folke Larsson.

62 x 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 50 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 12 329