HÖRNSKÅP, kurbitzmålat, tidigt 1900-tal.

279016. HÖRNSKÅP, kurbitzmålat, tidigt 1900-tal.

Längd 46, bredd 29, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 478