KOPPARTUNNOR, 2 st, 18/1900-tal.

279002. KOPPARTUNNOR, 2 st, 18/1900-tal.

Höjd 19,5 - 28 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19,5 - 28 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 119