BENGT EKLUND. "Anmasjärvi -1942", pastell på papper, signerad Eklund.

278967. BENGT EKLUND. "Anmasjärvi -1942", pastell på papper, signerad Eklund.

14 x 17 cm.

Gulnad Passpartout, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 x 17 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 018