Kvadratiska assietter, vitglaserade, 23x23 cm. 5 kaffekoppar med fat + 2 fat, Blå blomst.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Slitage.
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!