FOTOGENKÖK, Primus No 85, samt brännare Sievert, 1900-tal.

278865. FOTOGENKÖK, Primus No 85, samt brännare Sievert, 1900-tal.

Mässing och metall.
Primus No 85 höjd 38,5 cm
Sievert brännare höjd 31 cm.

Fotogenkök med bruksslitage samt brännaren med hårt slitage samt rost. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing och metall.
Primus No 85 höjd 38,5 cm
Sievert brännare höjd 31 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 111