BLOMSTERBORD, 1950-tal.

BLOMSTERBORD, 1950-tal.
278800. BLOMSTERBORD, 1950-tal.

Höjd 83, längd 61, bredd 38 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 969