LIGGFÅTÖLJ/VILSTOL, svart skinn, modern design.

278713. LIGGFÅTÖLJ/VILSTOL, svart skinn, modern design.

Längd 170 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 170 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 659