FAT och SKÅL, koppar, Persien.

278704. FAT och SKÅL, koppar, Persien.

Diameter ca. 33-50 cm.

Slitage, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 33-50 cm.

Slitage, repor, slagmärken.

Antal besök: 863