STOLAR, 2st, gustaviansk stil, 1900-tal.

278604. STOLAR, 2st, gustaviansk stil, 1900-tal.

Randig klädsel.

Slitage, 1 st lös ryggbricka, solkiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Randig klädsel.

Antal besök: 918