Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
ERIC ALSMARK. "L'Île-Rousse, Corse". Olja på duk, signerad och daterad 1939.
278514. ERIC ALSMARK. "L'Île-Rousse, Corse". Olja på duk, signerad och daterad 1939.
Ca. 53x64 cm.
Duklagning.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 53x64 cm.
Duklagning.
Gomér & Andersson Linköping
652