GLASBLOCK, 4 st, Mats Jonasson, 1900-tal.

278456. GLASBLOCK, 4 st, Mats Jonasson, 1900-tal.

Med dekor av djur, handgjorda.
2 st med etikettmärkning, Mats Jonasson Collection, Handmade in Sweden, 2 st signerade.
Höjd 10 - 14 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 - 14 cm.

Repor.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 256