RAGNAR SANDBERG (1902-1972). "Samtal i Kyrkesund". Olja på duk. Utförd 1936.

278449. RAGNAR SANDBERG (1902-1972). "Samtal i Kyrkesund". Olja på duk. Utförd 1936.

Monogramsignerad R.S. 42 x 44 cm.

Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagning.

Antal besök: 2 520