TANTALUS med karaffer, troligen England, 1900-tal.

278422. TANTALUS med karaffer, troligen England, 1900-tal.

Längd ca 37 cm.

Slitage, märken, fläckar, stötmärken. 1 karaff saknas. 2 karaffer med nagg/avslag.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 37 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 597