MATTA, Röllakan, Anna-Johanna Ångström för Axeco, ca 200 x 133.

278386. MATTA, Röllakan, Anna-Johanna Ångström för Axeco, ca 200 x 133.

Etikettmärkt samt signerad.

Smärre slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt samt signerad.

Smärre slitage, fläckar.

Antal besök: 1 307