LEONARD WIEDH. Sommarlandskap med eka vid brygga. Olja på duk. Signerad och daterad 1905.

278356. LEONARD WIEDH. Sommarlandskap med eka vid brygga. Olja på duk. Signerad och daterad 1905.

32 x 74 cm.

Duklagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 74 cm.

Duklagning.

Antal besök: 757