VETTE, Ideal Vettar, 1900-tal.

278342. VETTE, Ideal Vettar, 1900-tal.

Längd ca 39 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 39 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 987