STIG WINNERSKOG. Vinterlandskap. Olja på duk. Signerad S.Winnerskog.

278278. STIG WINNERSKOG. Vinterlandskap. Olja på duk. Signerad S.Winnerskog.

90 x 98 cm.

Mindre krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 98 cm.

Mindre krackelyr.

Antal besök: 7 417