VÄGGLAMPETT, glas och mässing, Carl Fagerlund, Orrefors.

278277. VÄGGLAMPETT, glas och mässing, Carl Fagerlund, Orrefors.

Höjd: 25 cm.

Mindre bruksslitage. Ej genomgången. Mindre nagg på glasets insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 25 cm.

Antal besök: 650