SALVADOR DALI. EFTER. Grafiskt tryck, "Swans reflecting elephants".

278268. SALVADOR DALI. EFTER. Grafiskt tryck, "Swans reflecting elephants".

Bildyta ca 33 x 51 cm. Signerad i trycket. Tryckt av Atelier Jobin, Paris. Numrerad i blyerts MCLII/MM.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 431