FRANCIS DE LASSUS SAINT GENIE. Frankrike (1925) litografi, komposition med ansikte, signerad, numrerad.

278263. FRANCIS DE LASSUS SAINT GENIE. Frankrike (1925) litografi, komposition med ansikte, signerad, numrerad.

95 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

95 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 5 955