GLASSERVIS, 14 delar, "Rio", Edward Hald, Orrefors.

278249. GLASSERVIS, 14 delar, "Rio", Edward Hald, Orrefors.

8 Vinglas, Höjd 13,5 cm
6 Selterglas, Höjd 8 cm.

Åldersslitage. 3 selterglas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 Vinglas, Höjd 13,5 cm
6 Selterglas, Höjd 8 cm.

Antal besök: 732