FLASKA i glas, Nanny Still, Riihimäen Lasi, signerad, Finland.

278220. FLASKA i glas, Nanny Still, Riihimäen Lasi, signerad, Finland.

Flaska /karaff i violett glasmassa, rak form.
Höjd 33,5 cm.
Diameter 6 cm.
Signerad Riihimäen Lasi, Nanny Still.

Nanny Still 1926-2009.

Små repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33,5 cm.
Diameter 6 cm.

Nanny Still 1926-2009.

Små repor.

Antal besök: 1 797