BONBONJÄR i försilvrad mässing och glas, GAB.

278162. BONBONJÄR i försilvrad mässing och glas, GAB.

Skål i grön glasmassa med förgylld dekor
Ställning stämplad GAB MS
Höjd 22,5 cm.

Bruksskick
Putsmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställning stämplad GAB MS
Höjd 22,5 cm.

Bruksskick
Putsmärken.

Antal besök: 1 564