KORKSKRUV "Sommelier", Aldo Colombo, Italien, 1900-tal.

278147. KORKSKRUV "Sommelier", Aldo Colombo, Italien, 1900-tal.

Kromad metall och svart plast. I form av man. Höjd ca 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 948