KONSTGLAS, 4 delar, Orrefors.

278144. KONSTGLAS, 4 delar, Orrefors.

3 delar, "Louise"
Höjder mellan 12-16 cm

Ljusstake
Höjd 22 cm.

Bruksslitage. Mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 delar, "Louise"
Höjder mellan 12-16 cm

Ljusstake
Höjd 22 cm.

Bruksslitage. Mindre repor.

Antal besök: 359