PARTI SMYCKEN, bärnsten/bärnstensimitation, bland annat halsband.

278079. PARTI SMYCKEN, bärnsten/bärnstensimitation, bland annat halsband.

Längsta längd halsband 66 cm.

Bruksslitage, mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd halsband 66 cm.

Bruksslitage, mindre skador.

Antal besök: 751