PARTI PORSLIN, 3 delar, "Jasperware", Wedgwood, England.

277986. PARTI PORSLIN, 3 delar, "Jasperware", Wedgwood, England.

1 st hjärtformat fat. Stämplad Wedgwood, Made in England 1956, X. JH. Längd 11 cm.
1 st ask med lock. Stämplad Wedgwood, Made in England. Längd 11 cm.
1 st sockerskål. Höjd 10 cm. Stämplad Wedgwood, Made in England. Samt flera otydliga stämplar.

Bruksslitage.
Smutsiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Smutsiga.

Antal besök: 4 730