KERAMIK, parti, 11 delar, 1900-tal.

277913. KERAMIK, parti, 11 delar, 1900-tal.

Diverse skålar, fat, muggar.
Bland annat:
Karott, "Pyro", Gustavsberg
Fat, Mari Simmulson 1029/176, Upsala-Ekeby
Skål, Rörstrand.
Höjder mellan: 3,5 - 8 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diverse skålar, fat, muggar.
Bland annat:
Karott, "Pyro", Gustavsberg
Skål, Rörstrand.
Höjder mellan: 3,5 - 8 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 455