ARMBANDSUR, Certina Automatic Blue ribbon, boett 18 k guld.

277813. ARMBANDSUR, Certina Automatic Blue ribbon, boett 18 k guld.

Boettens diameter ca 3,5 cm.

Bruksslitage, repor, undersida med mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boettens diameter ca 3,5 cm.

Antal besök: 983