INGEBORG LUNDIN. Vas, "Äpplet", Höjd 37 cm, Orrefors.

277767. INGEBORG LUNDIN. Vas, "Äpplet", Höjd 37 cm, Orrefors.

Diameter 31 cm

Proveniens: Personlig gåva från Ingeborg Lundin. Osignerad.

Åldersslitage. Tillverkningsdefekt finnes.

Ingeborg Lundin (1921–1992)

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 31 cm

Ingeborg Lundin (1921–1992)

Antal besök: 3 094