SERVERINGVAGN i teak, Vladimir Pettersson, Möbelhantverket, Ruda, 1900-talets andra hälft.

277759. SERVERINGVAGN i teak, Vladimir Pettersson, Möbelhantverket, Ruda, 1900-talets andra hälft.

Vagn med två lådor och ett hyllplan
Träfattningar kring lådor
Lådorna öppningsbara från båda hållen
Ettikettmärkt Möbelhantverket, Ruda, M-H Produkt, design Vladimir Petersson, art.nr; LB601
Höjd 73 cm
Längd 74 cm
Djup 43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Träfattningar kring lådor
Höjd 73 cm
Längd 74 cm
Djup 43 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 282