DOCKSKÅPSMÖBLER med mera, mestadels plast, 1900/2000-tal (3).

277725. DOCKSKÅPSMÖBLER med mera, mestadels plast, 1900/2000-tal (3).

Bestående bland annat av toalettmöbler, skåp, stolar och bord.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 942