MINIATYRER, 11 st, Keramik, Rolf Palm, Yngve blixt , Berg.

277660. MINIATYRER, 11 st, Keramik, Rolf Palm, Yngve blixt , Berg.

11 st Miniatyrer keramik, Rolf Palm, Yngve Blixt, Berg.

2 st med nagg,1 st lagning se bild 4 !

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 251