TELEGRAF, AB LM Ericsson & Co, numrerad 6730, 1800-talets sista kvartal.

277635. TELEGRAF, AB LM Ericsson & Co, numrerad 6730, 1800-talets sista kvartal.

Mässing, monterad på träplatta, oanvänd pappersremsa på rulle.
Längd 36, bredd 17, höjd 42 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 355