TOBAKSBURK, tenn och läder. Firma Svenskt Tenn, Stockholm. 1931.

277578. TOBAKSBURK, tenn och läder. Firma Svenskt Tenn, Stockholm. 1931.

Total höjd 10 cm. Med insats till cigaretter.
Cylinderformad.

Smärre repor. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cylinderformad.

Smärre repor. Ytslitage.

Antal besök: 1 313