INGFRIED PAUL HENZE MORRO. Skogslandskap, olja på duk, signerad, Tyskland.

277533. INGFRIED PAUL HENZE MORRO. Skogslandskap, olja på duk, signerad, Tyskland.

Skrift på baksida: "Henze - München"
80,5 x 70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

80,5 x 70 cm.

Antal besök: 3 184