FIGURIN i porslin, nakenstudie, Wallendorf, Kurt Steiner, Tyskland, 1900-talets mitt.

277473. FIGURIN i porslin, nakenstudie, Wallendorf, Kurt Steiner, Tyskland, 1900-talets mitt.

Flicka med kid.
Höjd 20 cm.
Längd 14 cm.
Signerad K Steiner.
Märkt W 1764 Germany. 1657.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flicka med kid.
Höjd 20 cm.
Längd 14 cm.
Signerad K Steiner.
Märkt W 1764 Germany. 1657.

Bruksskick.

Antal besök: 1 313