DUKAR, 3 st, samt SERVETTER, 15 st, linnedamast, "Timmer" och "Street", Dora Jung, Tampella, 1900-tal.

277471. DUKAR, 3 st, samt SERVETTER, 15 st, linnedamast, "Timmer" och "Street", Dora Jung, Tampella, 1900-tal.

2 dukar, "Timmer", 145 x 143 respektive 130 x 150 cm.
9 servetter, "Timmer", 48 x 45 cm.
Duk, "Street", 140 x 150 cm
6 servetter, "Street", 40 x 45 cm.

Bruksslitage. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Duk, "Street", 140 x 150 cm

Bruksslitage. Ej genomgångna.

Antal besök: 968