WANJA "NONES" HÅKANSSON. Skulptur, infärgad lättmetall, dansande par, signerad.

Auktionen är avslutad, men kanske gillar du följande föremål?

 

Bilder

WANJA "NONES" HÅKANSSON. Skulptur, infärgad lättmetall, dansande par, signerad.
277457. WANJA "NONES" HÅKANSSON. Skulptur, infärgad lättmetall, dansande par, signerad.

Beskrivning

Höjd 25 cm.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).

Konditionsrapport

Inga anmärkningar.

Följerätt

Ja

Konstnär/formgivare

Wanja "Nones" Håkansson (1923–2014)

Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!

Budgivning

Laddar…
Har du något liknande att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering!
277457. WANJA "NONES" HÅKANSSON. Skulptur, infärgad lättmetall, dansande par, signerad.

Beskrivning

Höjd 25 cm.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).

Konditionsrapport

Inga anmärkningar.

Följerätt

Ja

Konstnär/formgivare

Wanja "Nones" Håkansson (1923–2014)

Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!

Detaljer

Hus
Leiflers Auktionshus
Antal besök: 914