FIGURIN, porslin, "Finale", Karl Tutter, Hutschenreuther, 1900-tal.

277407. FIGURIN, porslin, "Finale", Karl Tutter, Hutschenreuther, 1900-tal.

Stämplad K. Tutter. Höjd ca 28,5 cm.

Smärre slitage, mikronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, mikronagg.

Antal besök: 2 073