SPEGEL, samt lampetter, tenn, Edvin Ollers och CG Hallberg.

277405. SPEGEL, samt lampetter, tenn, Edvin Ollers och CG Hallberg.

Spegel, Edvin Ollers 1930, höjd 66, bredd 37 cm
Lampetter, CG Hallberg, höjd 27 cm.

Lampetterna böjda, repor och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 583