Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
YNGVE FUNKEGÅRD. "Liseberg 60 år", olja på duk, signerad.
277263. YNGVE FUNKEGÅRD. "Liseberg 60 år", olja på duk, signerad.
54 x 75 cm.
oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
54 x 75 cm.
oramad.
Göteborgs Auktionsverk
2 334