MATKORG, Kina, 1900-talets tidigare hälft.

277238. MATKORG, Kina, 1900-talets tidigare hälft.

Flätad bambu och rotting. Trähandtag med skuren dekor och mässingsbeslag. Höjd 40 cm.

Defekter, skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Defekter, skador och slitage.

Antal besök: 864