FRANS OSCAR STENVALL. Porträtt av pojke. Pastell. Signerad och daterad 1886.

277170. FRANS OSCAR STENVALL. Porträtt av pojke. Pastell. Signerad och daterad 1886.

Höjd 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 595