KARAFF med PROPP, glas, Otto Bauer, Kastrup/Holmegaard, 1960-tal.

277106. KARAFF med PROPP, glas, Otto Bauer, Kastrup/Holmegaard, 1960-tal.

Karaff samt propp etikettmärkta Kastrup, Holmegaard, Made in Denmark.
Totalhöjd 31,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 31,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 714