Vas i blå glasyr, höjd 18 cm, Upsala-Ekeby
Vas, höjd 18 cm, signerad IY, Irma Yourstone
Vas i stengods, Höganäs 739
Vas, höjd 10 cm, signerad KK?
Vas med grönglaserad insida, höjd 13,5 cm
Vas/flaska, höjd 21 cm, Danmark.
Bruksskick.
Vas i stengods, Höganäs 739
Vas, höjd 10 cm, signerad KK?
Bruksskick.