2770186. LUFTKONDITIONERING/AC, portabel, Lyfco, 2000-tal.
Höjd 70,5 cm.
Modell OL-BKY20-A010E.
Två fjärrkontroller mm medföljer.
Bruksslitage. Går igång när elkabel införes, ingen ytterligare funktionstestning genomförd. Ingen funktionsgaranti lämnas.