LUFTKONDITIONERING/AC, portabel, Lyfco, 2000-tal.

2770186. LUFTKONDITIONERING/AC, portabel, Lyfco, 2000-tal.

Höjd 70,5 cm.
Modell OL-BKY20-A010E.
Två fjärrkontroller mm medföljer.

Bruksslitage. Går igång när elkabel införes, ingen ytterligare funktionstestning genomförd. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70,5 cm.
Modell OL-BKY20-A010E.

Antal besök: 1 522