MATSALSMÖBEL, ek, bondrokokostil, 1900-tal, 10 delar.

276961. MATSALSMÖBEL, ek, bondrokokostil, 1900-tal, 10 delar.

Bordets längd 130 cm, bredd 124 cm, höjd 78 cm.
Sideboardets längd 200 cm, höjd 125 cm, djup 55 cm.
Medföljer 3 iläggsskicor med längd 60 cm/st.

Mindre stötmärken i bordsskivan, ett stödben med skada.
Ovansida på sideboard med fläckar samt saknar hyllplan på¨småfacken. Iläggsskivorna med skador. Bordsbenen solblekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 882